Güncel Haberler

İDDİA: Fenerbahçe’nin Gündemindeki Dorsey’in Aklı Halen NBA’de!

Turkish Airlines Euroleague‘deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko‘nun gündeminde yer alan Tyler Dorsey‘nin NBA ısrarı sürüyor!

Geçtiğimiz haftalarda Dallas tarafından serbest bırakılan Yunan skorer ile Fenerbahçe Beko‘nun yanı sıra Olympiakos ve Monaco da ilgileniyorlardı ki teklifler de oyuncuya ulaştırılmıştı. Ama Eurohoops’da yer alan habere oyuncunun aklı halen NBA’de.

Dorsey’e yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre skorer oyuncu NBA’de 5 Ocak tarihinde başlayacak olan 10 günlük kontrat sürecini bekleme kararı aldı.

1.96 metre boyunda olan 26 yaşındaki skorer oyuncu bu sezon Euroleague sahnesinde 38 maçta ortalama 24 dakika sahada kalırken 12.8 sayı, %37.4 3sayı, 2.3 ribaund, 2.0 asist, 10.3 verimlilik puanı istatistikleri ile katkı vermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …