Güncel Haberler

Galatasaray’da Sakatlık

Sarı kırmızılılarda genç uzun Ayberk Olmaz sakatlandı ve yapılan açıklamada 1 ay parkelerden uzak kalacağı açıklandı. Zaten dar bir rotasyonla oynayan Galatasaray, özellikle Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarında pota altı rotasyonunda iyice daralmış oldu.

Kulüpten yapılan açıklama:

Takımımızın AS Monaco maçı öncesi gerçekleştirdiği son antrenmanda oyuncumuz Ayberk Olmaz sol ayak bileğinde bir sakatlık yaşadı.

Kulüp doktorlarımız tarafından yapılan muayenede Ayberk Olmaz’ın sol ayak bileği bağlarında yırtık tespit edildi.

Oyuncumuzun yaklaşık bir ay sürecek rehabilitasyon sürecinin ardından takımla çalışmalara yeniden başlaması öngörülüyor.

Ayberk Olmaz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, hızlı bir rehabilitasyon süreci geçirmesini temenni ederiz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …