Güncel Haberler

Arjantin’in Rusya Galibiyetini Campazzo’nun Sakatlığı Gölgeledi (VIDEO)

Dünya Kupası hazırlıklarına Çin’de devam eden Arjantin karşılaştığı Rusya‘yı 85-64 gibi rahat bir skorla geçerken yıldız guardı Facundo Campazzo‘nun sakatlığın bu galibiyeti gölgeledi adeta.

3.çeyreğin başında sakatlanan Campazzo hakkında koç Hernandez oyuncusunun sağ ayak bileğini burktuğunu, ilerleyen saatlerde daha net bir bilgi alacaklarını iletti ve yıldız guardın İspanya ile oynananacak hazırlık maçında forma giyemeyeceğini de ekledi.

Arjantin’de Gabriel Deck ve Nicolas Laprovittola 17’şer sayıyla takımlarını galibiyet taşırlarken, Campazzo ise oyundan çıkana kada 7 sayı ile arkadaşlarına destek olmuştu. Rusya’da ise genç guard Grigory Motovilov 14 sayı ve tecrübeli uzun Andrey Zubkov 13 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Itoudis ve Melih, Partizan Maçı Öncesi Açıklamalarda Bulundular

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Sırbistan ekibi Partizan’a konuk oluyor. Karşılaşma …