Güncel Haberler

RESMİ: Unics Kazan, Brantley Hamlesini Açıkladı (Analiz)

7DAYS EuroCup finalisti olarak Turkish Airlines Euroleague‘de boy göstercek olan VTB Ligi ekiplerinden Unics Kazan, kadrosunu NBA patentli bir forvetle güçlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde Utah Jazz’ın serbest bıraktığı Jarrell Brantley ile 1 yıllık kontrat imzaladıklarını duyurdular.

Birleşik Amerikalı forvet hakkındaki analizimi sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

2.01 metre boyunda olan 25 yaşındaki Birleşik Amerikalı forvet geçen sezon NBA’de 30 maçta ortalama 4.7 dakika süre alırken 2.2 sayı ortalamalası ile katkı verebilmişti.

Charleston’dan mezun olan Brantley 2019’da 2. tur 50. sıradan Pacers tarafından seçilmiş, sonrasında Jazz’a takaslanmıştı. 2 sezon boyunca hem NBA sahnesinde Jazz ile hem de Salt Lake City ile G-League’de boy göstermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …