Güncel Haberler

Beşiktaş, Koç Bıyıktay ile Fesih İşlemlerini Tamamladı

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş, daha önce yollarını ayırdığı koç Burak Bıyıktay ile fesih işlemlerini tamamladı.

Koç Bıyıktay ile yollarını ayırdıktan sonra, resmi fesih işlemlerini tamamlamadan 3 maça yardımcı koç yönetiminde çıkmak zorunda kalan siyah beyazlılar sizlere daha önce ilettiğim üzere konuyu çözmemiş olsaydı ya 2 Aralık Çarşamba günkü Daçka maçında hükmen mağlup sayılacaktı ya da koç Bıyıktay’ın sözleşmesindeki şartları yerine getirebilmek adına TBF’ye taahhütte bulunacak yani bütün hükümleri yerine getirmek zorunda kalacaktı.

Son durumda artık koç Bıyıktay ile resmi olarak yollarını ayıran siyah beyazlılar Daçka karşısına daha önce anlaştıklarını duyurdukları koç Ahmet Kandemir yönetiminde çıkacaklar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Fenerbahçe, Yiğit Hamza’yı Transfer Etti (Çifte lisansa sahip olacak)

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi finalisti Fenerbahçe Beko, kadrosuna genç bir forvet ekledi. Kulüpten yapılan …