Barcelona, Uzun Hamlesi İçin NBA Serbest Oyuncu Piyasasını Bekleyecek! (Landale de Listede)

Koç Jasikevicius’u takımın başına getiren ve Calathes’i transfer eden FC Barcelona, yeni sezonda Turkish Airlines Euroleague şempiyonluğu için ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

Ancak Tomic’in ayrılmasının ardından uzun rotasyonunda bir eksikleri olduğu da gerçek. Bu nedenle de daha önce Vesely ve Acy gibi isimler İspanyol deviyle birlikte anılmıştı. Ancak Mundo Deportivo’nun yaptığı habere göre Katalan ekibi çıkan haberlerin aksine uzun transferi için acele etmeyecek.

Pustovyi’nin uzun rotasyonunda fazla etki yapamayacağını bilen koç Jasikevicius ve ekibinin NBA’de 18 Ekim’de başlayacak serbest oyuncu piyasasını beklediği haberin detaylarında belirtiliyor. Ayrıca sizlere daha önce ilettiğim üzere Jock Landale de halen Barça için önemli seçeneklerden biri. Ama Avutralyalı uzunun önceliği NBA kontratı, eğer istediğini alamazsa İspanyol ekibi ile anlaşabilir.

Landale hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

2.11 boyunda olan 24 yaşındaki genç uzun, ilk Euroleague sezonunda Litvanya ekibi ile gayet iyi bir performans sergilemişti. 25 maçta ortalama 20:30 dakika süre alan Landale, 11.0 sayı, 4.4 ribaund istatistikleri ile katkı vermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir