James Yarışında Maccabi Tel Aviv de CSKA’ya Katıldı

Koç Messina’nın göreve gelmesiyle yeni sezon planlarında düşünülmeyen Mike James her ne kadar halen resmi olarak Olimpia Milano‘nun oyuncusu olsa da günlerinin sayılı olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak yapılan Roll ve Mack hamleleri ile artık guard rotasyonu iyice şişti. Bu da demek oluyor ki Milano bir şekilde James’i gözden çıkarmış. Yıldız skorerin elbette talipleri olacaktır Euroleague sahnesinde. Şuan için durumla ilgilenen takımlar sizlere daha önce detaylarını ilettiğim üzere CSKA Moskova ve Wilbekin ile Wolters’ın yanına bir yıldız daha katmak isteyen, daha önce de Teodosic’i elinden kaçırmış olan Maccabi Tel Aviv.

James’in önümüzdeki sezon için devam eden bir kontratı var ve yaklaşık 2 milyon dolar kazanıyor İtalyan ekibinden. Bu nedenle de takımdan ayrılmaya pek sıcak baktığı söylenemez. Ancak kendisine benzer bir tutarı teklif edebilecek bütçeye sahip hem Maccabi hem de CSKA. Bu nedenle takımda istenmediğini ve yeni sezon planlarında olmadığını da düşündüğümüzde kalma konusunda ısrarcı olacağını düşünmüyorum. Bakalım yıldız skoreri seneye hangi takımda izleyeceğiz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.