Güncel Haberler

Koç Can, Petkim Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Anadolu Efes konuk olduğu Aliağa Petkimspor‘u uzatma sonunda 92-101’lik skorla geçebildi.

Karşılaşmanın ardından Anadolu Efes‘in genç koçu Erdem Can açıklamalarda bulundu:

Belli bölümleri iyi oynadık, bazı bölümlerde de çok kötüydük. Rotasyona gidip oyuncularımızı dinlendirmeye çalıştığımız dönemde ise çok kötü oynadık. Geriye düştük. Çok yoğun bir maç takvimimiz var, mecburen daha fazla rotasyon yapmaya çalışıyoruz. Orada biraz düştük, sonra geri geldik ama günün sonunda uzatma daha oynamış olduk. Salı günü oynayacağımız maça hazırlanmaya başlayacağız.

Anadolu Efes SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ene, Petkim Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Tofaş konuk ettiği Aliağa Petkimspor‘u etkili savunma performansı eşliğinde 84-71’lik skorla …