Güncel Haberler

Manisa, Türk Telekom’u Çok Rahat Geçti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Türk Telekom‘u 81-67 gibi farklı bir skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla iki takımın derecesi de 5-5 olarak eşitlenmiş oldu.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Emanuel Terry 20 sayı, 10 ribaund, 3 asist ile yıldızlaşırken, Ryan Luther 19 sayı, 12 ribgaund, 3 top çalma ve Francisco Cruz 18 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise James Palmer 18 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Tyrone Wallace 12 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve İsmail Cem Ulusoy 9 sayı, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …