Güncel Haberler

Bruce Brown, Indiana’da İkramiye Kazandı!

NBA‘de şampiyon Denver Nuggets’da bir ayrılık yaşandı!

Takımın önemli rol oyuncularından birisi olan ve çok yönlü performansı ile kulübün ilk şampiyonluğunda katkı sağlamış Bruce Brown‘un yeni adresi belli oldu.

26 yaşındaki kanat oyuncusu, şampiyonluk kutlamalarının ardından kontratında bulunan 6.8 milyon dolarlık oyuncu opsiyonunu kullanmayarak serbest kalmıştı.

Brown, serbest oyuncu piyasasında sürpriz bir kontrata imza attı. ESPN’de yer alan habere göre Indiana Pacers‘dan 2 yıllık toplam 45 milyon dolar değerinde bir kontrat kapmayı başardı, adeta ikramiye kazanmış oldu!

2018 NBA Draftı’nda 42. sıradan seçilen Brown, Pistons ve Nets’de forma giydikten sonra 2022 yazında Denver Nuggets ile imzalamıştı. Şampiyonluk sezonunda ortalama 28.5 dakikada sahada kalırken 11.5 sayı, 4.1 sayı, 3.4 asist, 1.1 top çalma ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Dallas, Oklahoma’da Kazanıp Servis Kırdı

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 2. maçında Dallas Mavericks konuk olduğu Oklahoma City Thunder‘ı …