Güncel Haberler

Singleton’ın Doktoru Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Turkish Airlines Euroleague temsilcilerimizden Anadolu Efes‘in 33 yaşındaki Amerikalı uzunu Chris Singleton, geçtiğimiz günlerde şiddetli göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmış ve kalp krizi endişesiyle tedavi altına alınmıştı.

Uzman Kardiyolog Prof. Dr. Hakan Uçar, Singleton’ın sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yaptı. Tecrübeli ismin bir ay sonra sahalara dönebileceğini ifade etti:

Hastalar genelde 2-3 hafta içerisinde kendini toparlar. Bazı hastalarda bu süreç 1-2 ayı da bulabilir ama çoğunlukla gördüğümüz 1-2 haftada toparlaması. Chris şu ana kadar tedaviye çok iyi yanıt verdi. 1-2 hafta dinlendireceğiz, sahalara dönmesi 1 ay sürebilir. Bu süre zarfında yakın takibimizde olacak. Büyük ihtimalle 1 ay sonra normal spor hayatına rahatlıkla dönebilir.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL’de 2024 Final Serisinin Programı Açıklandı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2023-2024 sezonunda play-off finaline yükselen takımlar belli oldu. Oynanan yarı …