Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Ferrell’a Rağmen Cedevita Karşısında Sürprize İzin Vermedi!

Adriyatik Ligi 16. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği Cedevita Olimpija‘yı Ferrell’a rağmen 100-95’lik skorla geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Sırp ekibi derecesini 14-1 yaptı ve maç eksiğiyle 2. sırada yer aldı. Sloven ekibi ise 12-3 ile 4. sırada konumlandı.

Ev sahibi ekipte Facundo Campazzo 19 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Ognjen Dobric 18 sayı, 2 ribaund, Luca Vildoza 15 sayı, 5 ribaund, 6 asist ve Filip Petrusev 13 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Cedevita cephesinde ise Yogi Ferrell 24 sayı, 5 ribaund, 7 asist ile öne çıkarken, Josh Adams 16 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Marko Jeremic 16 sayı, 2 ribaund ve Amar Alibegovic 14 sayı, 2 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Partizan, Igokea’yı Hücum Performansı ile Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Partizan konuk ettiği Igokea‘yı yettiği kadar oynayıp 94-85’lik …