Güncel Haberler

RESMİ: Galatasaray’ın Rakiplerinden Limoges’a NBA Patentli Forvet!

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde Top 16 aşamasında temsilcilerimizden Galatasay ile beraber aynı grupta yer alacak Limoges, sakatlanan Rodriguez’in yerini NBA patentli bir forvet ile doldurdu.

Fransa Betclic ELITE Pro A ekibi, son olarak Tayvan’da Dreamers forması giyen Malcolm Miller ile sezon sonuna kadar geçerli bir kontrat imzaladığını duyurdu.

29 yaşında olan 2.01 metre boyundaki 4 numara, Tayvan liginde 5 maçta ortalama 39.8 dakika süre alırken 17.8 sayı, yüzde 28.3 3sayı, 10.6 ribaund, 2.0 asist, 1.8 blok, 1.8 top çalma ile katkı vermişti.

Avrupa kariyerine Alba Berlin ile EuroCup seviyesinde başlamış olan Miller, sonrasında NBA’de Raptors ile toplamda 53 maçta görev almış ve 2.1 sayı, 0.7 ribaund ile katkı verebilmişti. Ardından Avrupa’ya İtalyan ekibi Cremona forması ile dönmüş, 2022 yılını da Porto Riko ve Tayvan’da geçirmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Asvel, Blois Karşısında Yettiği Kadar Oynadı

Fransa Betclic ELITE Pro A mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği ADA Blois karşısında yettiği …