Güncel Haberler

Bahçeşehir, Uzatma Sonunda Top 16 Biletini Kaptı!

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 3. maçında temsilcimiz Bahçeşehir Koleji konuk ettiği Oostende karşısında zorlansa da uzatma sonunda 87-81’lik skorla kazanmayı başardı ve adını Top 16 turuna yazdıran 3. ve son temsilcimiz oldu.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bahçeşehir’de Jerry Boutsiele 20 sayı, 8 ribaund, 5 asist, 7 blok ile yıldızlaşırken, Yiğit Arslan 18 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Jamar Smith 18 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Oostende cephesinde ise Breein Tyree 22 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Vrenz Bleijenbergh 20 sayı ve Alex Barcello 10 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Bahçeşehir, Oturu’ya Rağmen Merkezefendi Engeline Takılmadı

Hazırlık Maçları kapsamında Petkim’in ev sahipliği yaptığı Ege Cup turnuvasında Bahçeşehir Koleji, Oturu’nun etkili performansına …