Güncel Haberler

Koç Demir, Galatasaray Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 15. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Galatasaray NEF’i 85-72’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından koç Hakan Demir açıklamalarda bulundu:

Takımımız bir değişikliğin içinde. Son birkaç haftadır bazı oyuncuları değiştirdik, yeni bir kimya yaratmaya çalıştık. Geçen hafta 20 sayıdan maç kaybettik, ondan önceki hafta uzatmada kaybettik. Bu hafta da işin doğrusu, şansımız biraz yardım etti. Galatasaray’ın kadrosunda eksikler vardı. Fakat netice olarak biz yine yapmak istediğimiz şekilde savunma yaptık. Hücumda da daha dengeli oynadık. Tabii ki kazandığımız için çok mutluyuz. En azından ligin sonuna kadar mücadele edecek enerjiyi tekrar yakaladık.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …