Güncel Haberler

Manisa, 3 Ay Sonra Evindeki İlk Galibiyetini Galatasaray Karşısında Aldı

Türkriye Sigorta Basketbol Süper Ligi 15. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Galatasaray NEF‘i 85-72’lik skorla yenerek tam 3 ay sonra evinde yeniden kazanmayı başardı.

Bu sonuçla Manisa derecesini 4-11 yaptı ve 15. sırada yer aldı. Sarı kırmızılılar ise 7-8 ile 8. sırada yer aldılar. Eğer Merkezefendi, Efes’e yenilirse Tükiye Kupası biletini garantilemiş olacaklar.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Manisa’da Ricky Tarrant 24 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Francisco Cruz 18 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Evan Bruinsma 11 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Galatasaray cephesinde ise Angelo Caloiaro 24 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile öne çıkarken, Tyrus McGee 15 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Sadık Emir Kabaca 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …