Güncel Haberler

Bologna, Venezia’yı Son Nefeste Geçebildi

İtalya Lega Basket Serie A 15. hafta mücadelesinde Virtus Bologna konuk ettiği Venezia‘yı son nefeste 79-78’lik skorla geçebildi. Bitime 3 saniye kala Venezia son hücum için topu dipten çıkaramadı ve skor bu şekilde tescillendi.

Bu sonuçla Bologna derecesini 12-3 yaptı ve liderlik koltuğunu Milano ile paylaşmaya devam etti.

Bologna’da Daniel Hackett 17 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile öne çıkarken, Tornike Shengelia 15 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Milos Teodosic 10 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Venezia cephesinde ise Jordan Parks 15 sayı, 6 ribaund, Michael Bramos 14 sayı, 3 ribaund, Mitchell Watt 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Jayson Granger 10 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bologna, Son Nefeste Bayern Engelini Geçti

Turkish Airlines Euroleague 18. hafta mücadelesinde Virtus Bologna konuk ettiği FC Bayern Munich‘i son nefeste …