Güncel Haberler

Ludwigsburg, Bayern’i Ezdi Geçti!

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Ludwigsburg konuk ettiği FC Bayern Munich‘i 96-68’lik skorla sahadan sildi.

Bu sonuçla Ludwigsburg derecesini 9-5 yaptı ve maç eksiğiyle 6. sırada yer aldı. Bayern ise 11-4 ile 3. sırada yer almaya devam etti.

Ludwigsburg’da Yorman Polas Bartolo 28 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Prentiss Hubb 20 sayı, 4 ribaund, 7 asist, Jhonathan Dunn 15 sayı, 3 ribaund, Jacob Patrick 11 sayı, 2 ribaund ve Will Cherry 9 sayı, 2 ribaund, 8 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Bayern cephesinde ise Cassius Winston 21 sayı, Augustine Rubit 16 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Niels Giffey 10 sayı, 3 ribaund ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Bamberg’i Farklı Geçerek Final Biletini Kaptı

Munich’de BMW Park’da düzenlenen Almanya Kupası dörtlü final organizasyonu yarı final maçında FC Bayer Munich, …