Güncel Haberler

Oklahoma’dan Philadelphia’ya Sürpriz Tarife! (Furkan 2 sayı)

NBA Batı Konferansı’nın zayıf takımlarından Oklahoma City Thunder konuk olduğu Doğu’nun iddialı play-off takımlarından Philadelphia 76ers‘ı 133-114’lük skorla yenmeyi başardı.

Bu sonuçla Thunder derecesini 19-23 yaptı ve Batı’da 12. sırada yer aldı. Sixers ise 25-16 ile Doğu’da 5. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Thunder’da Shai Gildeous-Alexander 37 sayı (16-16 s.atış), 8 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Josh Giddey 20 sayı, 4 ribaund, 8 asist, Jalen Williams 14 sayı, 5 ribaund, 4 asist ve Tre Mann 14 sayı, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Sixers cephesinde ise Joel Embiid 30 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile öne çıkarken, James Harden 24 sayı (5-10 3sayı), 6 ribaund, 15 asist ve Tyrese Maxey 17 sayı, 2 ribaund, 6 asist, 2 top çalma ile direnen diğer isimlerdi. Sadece 2 dakika süre alan temsilcimiz Furkan Korkmaz ise 2 sayı üretebildi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Denver, Lakers Deplasmanından Çıkmayı Başardı

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Denver Nuggets konuk olduğu Los Angeles Lakers‘ı 114-106’lık skorla geçmeyi başardı. …