Güncel Haberler

Koç Sarıca, Murcia Yenilgisinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka konuk ettiği UCAM Murcia‘ya 89-96’lık skorla yenilerek seriyi de 2-0 ile kaybetti ve organizasyona bu sezon için veda etti.

Karşılaşmanın ardından Kaf-Kaf’ın koçu Ufuk Sarıca açıklamalarda bulundu:

Öncelikle rakibimiz UCAM Murcia’yı galibiyetten dolayı kutluyorum. Kazanamadığımız için çok üzgünüz, kazanmak zorunda olduğumuz bir maçtı ama ne yazık ki bunu başaramadık. Maçın 33-34 dakikasını gayet iyi oynadık ama son 5 dakikada her şey değişti. Hücumda çok kötü kararlar verdik, bundan çok daha akıllı hücum etmemiz lazımdı. Elbette bu yanlış tercihlere dair tüm sorumluluk bende ama yeterince akıllı oynamadık. Ayrıca taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum, bugün salondaki atmosfer müthişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’un Rakiplerinden Son Şampiyon Bonn, Watson’u Transfer Etti

FIBA Şampiyonlar Ligi‘ndeki temsilcilerimizden Bursaspor İnfo Yatırım ile aynı grupta yer alan son şampiyon Telekom …