Güncel Haberler

Karşıyaka, İzmir’de Murcia’ya Kaybedip Şampiyonlar Ligi’ne Veda Etti

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka, konuk ettiği UCAM Murcia‘ya 89-96’lık skorla yenilerek seriyi de 2-0 ile kaybetti ve Şampiyonlar Ligi’ne veda etti.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İspanyol ekibinde Travis Trice 17 say, 5 ribaund, 7 asist ile öne çıkarken, Nemanja Radovic 13 sayı, 6 ribaund, 5 asist, David Jelinek 13 sayı ve Ilimane Diop 12 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Temsilcimizde ise Errick McCollum 21 sayı, 6 asist ile maçın en skorer ismi olurken, Angel Delgadı 16 sayı, 8 ribaund, Kenan Sipahi 12 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Vitto Brown 11 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Karşıyaka, Formalite Maçında Jerusalem’i Konuk Ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu K grubu 6. ve son maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka, …