Güncel Haberler

Bahçeşehir, Geriden Gelip Karşıyaka’yı Devirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bahçeşehir Koleji, konuk ettiği Pınar Karşıyaka karşısında son çeyrekte farkı kapatarak 78-73’lük skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bahçeşehir’in derecesi 6-7 olurken 8. sırada yer aldı. 6 galibiyetlik serisi sona eren Karşıyaka ise 9-4 ile 3. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Jerry Boutsiele 13 sayı, 15 ribaund, 3 asist, 3 blok ile öne çıkarken, Muhammed Baygül 14 sayı, 5 ribaund, 2 asist Jaka Blazic 11 sayı ve Jamar Smith 10 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Kaf-Kaf cephesinde ise Errick McCollum 19 sayı, 5 asist ile öne çıkarken, Braian Angola 15 sayı, 5 ribaund, 4 asist, Vitto Brown 11 sayı, 5 ribaund ve Jaylon Brown 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Manisa’nın Yeni Transferi Hughes, Aile Özlemi Nedeniyle Ülkesine Döndü!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Manisa BBSK‘da daha sezon başlamadan bir ayrılık yaşandı. Yaz …