Güncel Haberler

Koç Ernak, Karşıyaka Galibiyeti Ardından Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 13. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji konuk ettiği Pınar Karşıyaka’yı geriden gelerek 78-73’lük skorla yendi.

Karşılaşmanın ardından Bahçeşehir koçu Erhan Ernak açıklamalarda bulundu:

Karşıyaka için de bizim için de güzel bir maç izlettirdiğimizi düşünüyorum. Oyuncularımız sakatlıklarını atlattılar ama form durumları hala inişli çıkışlı. Biz maç için ideal beşi bulana kadar biraz zaman kaybettik. İyi başadık, oyun planımıza sadık kaldık, Karşıyaka da bize çok iyi cevap verdi. Takımımız yan yana olduğu müddetçe oynadığımız her maçı alabiliriz. Taraftarımıza, öğrencilerimize yeni yıl hediyesi oldu bu galibiyet. Bugün bizleri yanlız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Bahçeşehir Koleji SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …