Güncel Haberler

Operasyonu Başarılı Geçen Jekiri 8 Hafta Yok

Turkish Airlines Euroleague ekiplerimizden Fenerbahçe Beko, yaptığı açıklamayla Nijeryalı uzununun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Fenerbahçe Beko‘nun tecrübeli uzunu Tonye Jekiri hakkında yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Fenerbahçe Beko oyuncusu Tonye Jekiri, daha önceden planlandığı üzere kasık bölgesinden başarılı bir cerrahi operasyon geçirmiştir ve sporcumuzun sahalara dönüş süresinin yaklaşık sekiz hafta olması öngörülmektedir.

Sporcumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Fenerbahçe SK

28 yaşındaki Njieryalı uzun bu sezon BSL’de 3 maçta ortalama 23.7 dakika süre alırken 8.0 sayı, 7.3 ribaund, 1.0 asist ve Euroleague’de ise 15 maçta ortalama 14.3 dakika sahada kalırken 5.5 sayı, 3.6 ribaund ile katkı verebilmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Son Çeyrekte Gaza Basıp Belgrad’da Kazanarak Play-Off’u Garantiledi

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Kızıl Yıldız karşısında zorlansa da son …