Güncel Haberler

Barça, Zaragoza Karşısında Yettiği Kadar Oynadı

İspanya Liga Endesa 13. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Zaragoza karşısında zorlansa da yettiği kadar oynayıp 68-63’lük skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Barça derecesini 10-3 yaptı ve 3. sırada yer aldı. Zaragoza ise 3-10 ile 14. sırada konumlandı.

Ev sahibi ekipte Rokas Jokubaitis 12 sayı, 3 ribaund, 8 asist ile öne çıkarken, Jan Veselu 12 sayı, 3 ribaund ve Nicolas Laprovittola 9 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takım cephesinde ise Justinian Jessup 21 sayı, 7 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isim olurken, Howard Sant-Roos 9 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Santiago Yusta 7 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …