Güncel Haberler

Valencia, Gran Canaria Deplasmanından Çıkamadı

İspanya Liga Endesa 13. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Gran Canaria‘ya 95-89’luk skorla kaybetti.

Bu sonuçla Granca derecesini 8-5 yaptı ve 7. sırada yer aldı. Yarasalar ise 6-7 ile 9. sırada, play-off potasının dışında yer aldılar.

Ev sahibi ekipte Damien Inglis 17 sayı, 3 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, John Shurna 13 sayı, 2 ribaund, Ferran Bassas 11 sayı, 4 asist, Khalifa Diop 11 sayı, 8 ribaund, 2 asist ve Miquel Salvo 11 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Yarasalar cephesinde ise Bojan Dubljevic 14 sayı, 5 ribaund, Jared Harper 14 sayı, 4 asist, Jasiel Rivero 13 sayı, 3 ribaund, Klemen Prepelic 12 sayı, 2 ribaund ve Jonah Radebaugh 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Valencia, Baskonia’yı Yenerken İkili Averajı da Ele Geçirdi!

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Baskonia‘yı 62-77 gibi farklı bir skorla …