Güncel Haberler

Real Madrid, Hakanson’a Rağmen Bilbao Engeline Takılmadı

İspanya Lig Endesa 13. hafta mücadelesinde Real Madrid konuk olduğu Bilbao‘yu Hakanson’a rağmen 80-85’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Real derecesini 11-2 yaptı ve liderlik koltuğunda oturmaya devam etti. Bilbao ise 7-6 ile 8. sırada yer aldı.

Misafir takımda Walter Tavares 15 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşırken, Dzanan Musa 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Sergio Llull 12 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Gabriel Deck 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Guerschon Yabusele 11 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Bilbao cephesinde ise Ludde Hakanson 29 sayı ile kariyer rekorunu kırarken istatistiklerine 4 ribuand, 4 asist de ekleyerek takımına liderlik etti. Adam Smith 19 sayı, 2 ribaund, 3 asist ve Michael Kyser 10 sayı ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Pierria Henry Doping İhlali Nedeniyle Dört Yıl Men Cezası Aldı!

Pierria Henry, büyük olasılıkla sahte doping numunesi kullanarak yasaklı bir yöntem kullandığı gerekçesiyle 48 ay …