Güncel Haberler

Bayern, Heidelberg Karşısında Ecel Terleri Döktü!

Almanya easyCredit BBL 11. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk olduğu kendi sikletinde olmayan MLP Heidelberg karşısında beklenenden çok daha fazla zorlandı ama ecel terleri dökse de 83-87’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bayern derecesini 10-2 yaptı ve zirve takibini sürdürdü. Heidelberg ise 4-7 ile 13. sırada konumlandı.

Euroleague ekibinde Isaac Bonga 21 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Corey Walden 17 sayı ve Augustine Rubit 15 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Heidelberg cephesinde ise Tim Coleman 21 sayı, 7 ribaund öne çıkarken, Eric Washington 18 sayı, 8 ribaund, 7 asist, De’jon Davis 12 sayı, 5 ribaund ve Ugrai Maximilian 12 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Bayern Deplasmanında Hata Yapmadı

Turkish Airlines Euroleague 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk olduğu FC Bayern Munich karşısında hata …