Güncel Haberler

Milano, Varese Karşısında Sürprize İzin Vermedi

İtalya Lega Basket Serie A 12. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk ettiği Varese karşısında sürprize izin vermedi ve taraftarları önünde 96-84’lük skorla kazanmayı başardılar.

Bu sonuçla Milano derecesini 10-2 yaptı ve 2. sırada yer aldı. Varese ise 7-5 ile 6. sırada konumlandı.

Shields, Pangos, Datome üçlüsünden yoksun oynamaya devam eden Milano’da Brandon Davies 20 sayı, 8 ribaund, 3 asist ile yıldızlaşırken, Timothe Luwawu-Cabarrot 12 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Billy Baron 11 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Devon Hall 11 sayı, 4 ribaund, 7 asist, Nicolo Melli 11 sayı, 4 ribaund ve Kyle Hines 10 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Varese cephesinde ise Colbey Ross 21 sayı, 6 asist ile maçın en skorer ismi olurken, Guglielmo Caruso 19 sayı, 8 ribaund ve Jaron Johnson 12 sayı, 4 asist ile direnen diğer isimler oldular. Markel Brown da 9 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile katkı verebildi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Punter ve Arkadaşları, Milano’ya Fırsat Vermediler

Turkish Airlines Euroleague 13. hafta mücadelesinde Punter liderliğindeki Partizan konuk ettiği Olimpia Milano‘yu 82-69’luk skorla …