Güncel Haberler

Koç Itoudis, Efes Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi‘nde 12. haftanın kapanışında oynanan derbi mücadelesinde Fenerbahçe Beko, konuğu Anadolu Efes’i uzatma sonunda 93-90’lık skorla geçmeyi başardı.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Beko‘nun Yunan koçu Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu:

Oyunculaırmı tebrik ediyorum. Tüm kredi onlara. Baştan sona kontrollüydük. Mutlaka kazanmamız gereken çok önemli bir maçtı psikolojik açıdan iyi olmamız adına. Neredeyse üç çeyrek boyunca kontrol bizdeydi, +20 sayılık performans gösterdik ama üçüncü çeyrekte büyük hatalar yaptık, Clyburn’e izin verdik, üst üste üç sayılar oldu ve Anadolu Efes’in geri gelmesini sağladık. Serbest atışlarda, atışlarımızda hep maçın içindeydik, avantaj bizdeydi. Oyuncular gerekli reaksiyonu gösterdiler ve sağlam durarak taraftarlarımızın önünde bu maçı kazanmayı başardılar.

Fenerbahçe SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …