Güncel Haberler

Koç Obradovic, Fenerbahçe Galibiyetini Değerlendirdi

Turkish Airlines Euroleague 15. hafta mücadelesinde Partizan konuk olduğu temsilcimiz Fenerbahçe Beko’yu 72-73’lük skorla son nefeste yenmişti.

Eski takımı Fenerbahçe Beko karşısında duygusal anlar yaşayan efsane Sırp koç Zeljko Obradovic, karşılaşma sonrası şu ifadeleri kullandı:

Bu maçta şans bizim yanımızdaydı. Her iki takım da maçı kazanabilirdi. Bu kez şans bizim tarafımızdaydı. EuroLeague’in liderini yendik ve bundan dolayı çok gururluyuz. Fenerbahçe‘nin sahip olduğu kaliteyi biliyoruz. Maçta kalmaya çalıştık. Onlar öne geçti ama kopmadık. Bunun sayesinde maçı kazanacak noktaya geldik. 11 kaçan serbest atış çok fazla. Şutlarınızı kaçırıyorsanız savunma yapmak zorundasınız. Takımım için önceki maçlarda ana sorun savunmaydı. Bu akşam maça hazırlanmamız ve maçtaki reaksiyonumuz tamamen farklıydı. EuroLeague’in liderini yenebiliyorsak her takımla baş edebileceğimizi anlamamız lazım.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …