Güncel Haberler

Koç Itoudis, Partizan Mağlubiyetini Değerlendirdi

Turkish Airlines Euroleague 15. hafta mücadesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko konuk ettiği Partizan’a 72-73’lük skorla kaybetmekten kurtulamadı.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Beko‘nun Yunan koçu Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu:

Partizan’ı galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Farklı bir maç olabilirdi. Aslında konuşulacak çok fazla detay var, biraz önce de videosunu izledik ama bu konu hakkında konuşamıyorum. Tekrar birlik olup yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Scottie aramıza geri döndüğü için mutluyuz.

Fenerbahçe SK

Kamuoyundaki transfer beklentisine yönelik sorulara ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Taraftarın işin içinde olması gerçek anlamda çok güzel. Onların düşüncelerine de her zaman güveniyoruz, saygı da duyuyoruz. Tabii ki Fenerbahçe her zaman en iyisinin arayışındadır ve her zaman arıyoruz, gözümüz, kulağımız açık. Kaybettiğimiz maçlar oldu. Neredeyse her maçta 40 sayı üretebilen iki tane önemli oyuncumuz eksikti. Bugün Scottie döndü ve oyunumuz biraz değişti ama %100 hazır değil, onun da biraz zamana ihtiyacı var. 3 çeyrek boyunca aslında iyi oynadık, asistlerde ve iki sayılarda da iyiydik. Aslında söyleyebileceğimiz çok şey var ama söyleyemiyorum, biraz önce izlediğim videolardan..

Fenerbahçe SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Panathinaikos, Yıldız Skoreri Nunn ile Yeni Sözleşme İmzalıyor!

Turkish Airlines Euroleague play-off serisinde Maccabi’yi 3-2 ile geçerek 12 yıllık Final Four özlemine son …