Güncel Haberler

RESMİ: Kızıl Yıldız, Beklenen Campazzo Bombasını Patlattı! (Analiz)

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Kızıl Yıldız, haftalardır gündemde olan olan transfer bombasını patlattı.

Adriyatik Ligi şampiyonu, geçtiğimiz haftalarda Mavs tarafından serbest bırakılan Facundo Campazzo ile 2024 yazına kadar geçerli kontrat imzaladığını duyurdu. Sezon sonuna kadar 1.8 milyon euro ve gelecek sezon da 2.5 milyon euro kazanacak olan Arjantinli yıldız, isterse 2023 yazında 50 bin euro çıkış maddesini ödeyerek kontrattan çıkabilecek.

Yıldız oyun kurucu ve Kızıl Yıldız transferi hakkındaki analizimi sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

1.80 metre boyunda olan 31 yaşındaki tecrübeli oyuncu Dallas ile sadece 8 maçta ortalama 7.0 dakika süre bulabilmiş ve 1.3 sayı, 1.1 asist ile katkı verebilmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Doncic, İlk Kez Madrid’e Dönüyor!

Turkish Airlines Euroleague‘de 2022-23 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan İspanya Liga Endesa temsilcisi Real Madrid, yeni …