Fenerbahçe’de Sakatlar Listesi Büyüyor!

Turkish Airlines Euroleague temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko‘da gün geçmiyor gibi yeni bir sakatlık haberi gelmesin…

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi‘nin son şampiyonu Fenerbahçe Beko‘dan yapılan açıklamada Tonye Jekiri ve Nemanja Bjelica‘nın sağlık durumları hakkında bilgi verildi:

Bir süredir kasık bölgesindeki ağrıları nedeniyle sağlık ekibimiz tarafından planlanan konservatif tedavi ve çalışma programını takip eden Tonye Jekiri’nin durumu ekibimizce değerlendirilmiştir. Bu süreçte basketbol faaliyetlerini sürdüren Jekiri’nin, bir süredir devam eden şikayetlerinden tamamen kurtulabilmesi adına, 22 Aralık Perşembe günü oynanacak Partizan maçının ardından ameliyat olmasına karar verilmiştir. Tonye Jekiri’nin ameliyatının ardından sahalara dönüş süresinin yaklaşık sekiz hafta olması öngörülmektedir.

Yaşadığı baldır sakatlığı sonrasında tedavi süreci devam eden sporcumuz Nemanja Bjelica’nın, yeni yılın ilk haftasında takım idmanlarına başlaması planlanmaktadır.

Fenerbahçe SK

Bildiğiniz üzere Motley ile Wilbekin’in sakatlıkları devam ediyor. Diğer taraftan 19 Aralık’ta yapılan açıklamayla uzun rotasyonuna takviye için Kostas Antetokounmpo takıma katılmıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.