Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakibi Lions, Tanıdık Guard Taylor’ı Kadrosuna Kattı

7DAYS EuroCup‘da temsilcilerimizden Türk Telekom ile aynı grupta yer alan London Lions, kadrosunu tanıdık bir oyun kurucu ile güçlendirdi.

Sezona Cluj Napoca forması ile başlayan Jordan Taylor ile sezonun geri kalanı için anlaştıklarını duyurdular. Bildiğiniz üzere Tarik Phillip sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmıştı. Böylelikle Taylor, B grubundan A grubuna transfer olmuş oldu.

1.87 metre boyunda olan 33 yaşındaki tecrübeli oyun kurucu, Rumen ekibi ile EuroCup’da çıktığı 4 maçta ortalama 29.3 dakika süre alırken 14.3 sayı, yüzde 35.3 3sayı, 2.8 ribaund, 4.5 asist ile katkı vermişti.

Ameirkalı guard kariyerinde daha önce Hapoel Holon, Alba Berlin, Galatasaray, Limoges, Asvel formalarını da terletmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Buducnost, Tanaskovic’i Kadrosuna Ekledi

BKT EuroCup B grubunda temsilcimiz Türk Telekom’un rakiplerinden biri olan Buducnost uzun rotasyonuna takviye yaptı. …