Telekom, Yunanistan’da Promitheas’a Konuk Oluyor

7DAYS EuroCup B grubu 6. maçında temsilcimiz Türk Telekom, Yunanistan’da Promitheas‘a konuk olacak.

29 Kasım Salı günü saat 20:30’da başlayacak karşılaşmayı basketbolseverler TRT Spor ekranlarından canlı olarak izleyebilecekler.

Temsilcimiz gruptaki son 4 maçını da kazandı ve toplamda 5 maçtan 4 galibiyet çıkarmış 3 takımdan biri olarak liderlik koltuğunu paylaşmaya başladı. Son sınavlarında ise BSL’de konuk oldukları Beşiktaş’ı 75-91 gibi farklı bir skorla geçerek ne kadar fomda olduklarını göstermişlerdi. O maçta Taylor 21 sayı, 4 assist, Jones 20 sayı, 12 ribaund, Rıdvan 12 sayı, 9 asist ve Grant 9 sayı, 9 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Promitheas da rakibimiz ile beraber 4 galibiyet, 1 mağlubiyetlik dereceye sahip olan ve liderlik koltuğunu 3 takımdan birisi, diğer takımda Granca bu arada. Yunan ekibi de son 2 maçını üst üste kazanmıştı. Ancak son sınavlarında yerel ligde konuk ettikleri güçlü rakipleri Olympiakos karşısında hiç varlık gösteremediler ve 72-100’lük skorla tam anlamıyla hezimete uğradılar. O maçta Tanoulis 11 sayı, Conditt 10 sayı, 9 ribaund ve Kulboka 10 sayı ile ayakta kalmaya çalışan isimlerdi.

İki takım tarihlerinde ilk kez karşı karşıya gelecekler.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.