Euroleague Fantasy Seçimleri (10. Hafta)

Turkish Airlines Euroleague‘de 2022-23 sezonu 10. hafta programı başlıyor.

Bu sezon da sizlerle beraber her hafta öncesi Euroleague Fantasy oyunundaki seçimlerim ve takımımda yaptığım güncellemeleri paylaşıyor olacağım. İşte 10. hafta öncesi takımda yaptığım güncellemeler ve değişiklikler.

Öncelikle takımımızdan ayrılacak isimlere bir bakalım:

  • Joan Penarroya (Cazoo Baskonia)
  • Johnathan Motley (Fenerbahçe Beko)

Şimdi de yeni eklediğimiz isimleri inceleyelim:

  • Dejan Radonjic (Panathinaikos): Yoncalar yeniden yapılanma sonrasında tam olarak ritmlerini bulamadılar ama kötü sezon başlangıcı sonrası en azından OAKA’daki maçlarda toparlandılar. Buradaki son 2 maçlarında Baskonia ve Bologna gibi ciddi rakipleri yenmişlerdi. Şimdi karşılarında çok daha denk bir rakip olan Asvel olacak. Formsuz olan Fransız temsilcisi karşısında sorun yaşamadan net bir galibiyet alacaklarını, Karadağlı koçun bize en az 10 puan getireceğini düşünüyorum.
  • Walter Tavares (Real Madrid): Dev uzun son haftalarda epey dinlenme fırsatı buldu. Artık kendi sahalarındaki bu maçta Partizan karşısnda koç Mateo onu daha fazla kullanacaktır diye düşünüyorum. Sırp ekibinde gerçek 5 numara diyebileceğimiz tek isim Lessort ve Tavares’in de ona fiziksel anlamda net bir üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. Rakibinm pota altı rotasyonu Koprivica ve Smailagic’in sakatlığıyla bu kadar daralmışken Taveres’in fark yaratacağını ve bizlere en azından ortalaması olan 17 puanı getireceğini düşünüyorum.

İsterseniz ligimize BasketServisi_2022/23 katılabilirsiniz ve birlikte mücadele edebiliriz sezon boyunca. Katılım şifresi: 09D0FBFE

Takımımızın son görüntüsü bu şekilde:

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.