Güncel Haberler

Telekom, Trento’yu Farklı Geçti

7DAYS EuroCup B grubu 5. hafta mücadelesinde temsilcimiz Türk Telekom konuk ettiği Trento‘yu 81-65’lik skorla farklı geçti.

Bu sonuçla temsilcimiz derecesini 4 galibiyet-1 mağlubiyet yaparken Trento ise 5. maçında da galibiyetle tanışamadı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Telekom’da Axel Bouteille 22 sayı, 5 ribaund ile en skorerisim olurken, Jerian Grant 17 sayı, 3 ribaund, 5 asist, Tony Taylor 16 sayı, 3 ribaund, 7 asist, 3 top çalma ve Nate Sestina 11 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

İtalyan ekibinde ise Matteo Spagnolo 15 sayı, 5 asist, Drew Crawford 14 sayı, 5 ribaund, 3 asist, Andrejs Grazulis 12 sayı, 5 ribaund, 2 asist ve Darion Atkins 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist, 4 top çalma ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …