Güncel Haberler

Valencia, Tenerife Deplasmanında Varlık Gösteremedi

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Tenerife karşısında varlık gösteremedi ve 94-78 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Tenerife derecesini 7 galibiyet-1 mağlubiyet yaparak liderlik koltuğunda oturmaya devam etti. Valencia ise 4 galibiyet-4 mağlubiyet ile 9. sırada kendisine yer bulabildi.

Ev sahibi ekipte Jaime Fernandez 22 sayı, 3 ribaund, 7 asist ile yıldızlaşırken, Giorgi Shermadini 19 sayı, 8 ribaund, 3 asist, Fran Guerra 12 sayı, 2 ribaund, Sasu Salin 12 sayı, 4 ribaund ve Marcelinho Huertas 10 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Yarasalar’da ise Josep Puerto 13 sayı, 2 asist, Xavi Lopez-Arostegui 11 sayı, 6 ribaund, Sam Van Rossom 11 sayı, 3 asist ve James Webb 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2023-24 İspanya Liga Endesa MVP’si Campazzo Seçildi

Real Madrid‘in Arjantinli yıldızı Facundo Campazzo, Süper Kupa ve İspanya Kupası’nda MVP seçilmesinin ardından taraftarlar, …