Güncel Haberler

Asvel, Dijon Deplasmanından Çıkamadı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 9. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk olduğu Dijon‘a 95-90’lık skorla kaybetti.

Bu sonuçla Dijon derecesini 7 galibiyet-2 mağlubiyet yaparken 4. sırada yer aldı. Asvel ise 5 galibiyet-4 mağlubiyet ile 6. sırada kendisine yer buldu.

Ev sahibi ekipte Markis McDuffie 25 sayı (3-4 3sayı), 3 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Chase Simon 19 sayı (3-4 3sayı), 2 asist, David Holston 18 sayı (4-10 3sayı), 9 asist ve Gregor Hrovat 14 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise Retin Obasohan 24 sayı (3-4 3sayı), 6 ribaund, 2 asist, Peter Jackson-Cartwright 16 sayı, 2 asist, Charles Kahudi 11 sayı, 5 ribaund ve David Lighty 11 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fransa All-Star’da Dünya Karması, Fransa Karması’nı Yendi (James MVP seçildi)

Paris’in ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Fransa All-Star maçında Dünya Karması, Fransa Karması’nı 154-149’luk skorla yenmeyi …