Güncel Haberler

Galatasaray, Bost Liderliğinde Belçika’da Farklı Kazandı

FIBA Şampiyonlar Ligi C grubu ilk maçında Galatasaray NEF konuk olduğu Belçika’da evindeymiş gibi bir taraftar desteğiyle beraber Oostende‘yi 78-92’lik skorla kazanmayı bildi.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Sarı kırmızılılarda Dee Bost 23 sayı, 5-10 3sayı, 3 asist ile yıldızlaşırken, Sadık Emir Kabaca 15 sayı, 5 ribaund, Raymar Morgan 11 sayı, 8 ribaund, 3 asist, Braian Angola 11 sayı, 6 ribaund, 5 asist ve Muhaymin Mustafa 10 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldularç

Oostende cephesinde ise Pierre-Antoine Gillet 17 sayı, 5-5 3sayı, 5 ribaund ile öne çıkarken, Tre’Shawn 13 sayı, 10 ribaund ve Breein Tyree 11 sayı, 3 ribaund ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Galatasaray, Formalite Maçında Dijon’a Konuk Oluyor

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu J grubu 6. ve son maçında temsilcimiz Galatasaray Ekmas, …