Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Valencia, Fuenlabrada’yı Claver ve Alexander ile Geçti

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Ciudad de Albacete kupasında Valencia, rakibi Fuenlabrada‘yı Claver ve Alexander’ın etkili oyunları eşliğinde 90-81’lik skorla yenmeyi başardı.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 19-19
  2. çeyrek: 24-19
  3. çeyrek: 26-18
  4. çeyrek: 21-25

Harper, Prepelic, Lopez-Arostegui, Hermannsson, Pradilla ve Dubljevic’den yoksun olan Yarasalar’da Victor Claver ile Kye Alexander 17’şer sayıyla etkili olurlarken, Jonah Radebaugh 12 sayı ve Chris Jones 10 sayıyla onlara eşlik eden diğer isimler oldular.

Fuenlabrada cephesinde ise 16 yaşındaki Bassala Bagayoko 18 sayı ile öne çıkarken, Lassan Kromah 16 sayı ve Jovan Novak da 10 sayı ile ona destek olan diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Utah, Clippers’ı Yendi (Ömer Faruk 4 sayı, 6 ribaund)

Hazırlık Maçları kapsamında oynanan mücadelede Utah Jazz konuk olduğu Los Angeles Clippers‘ı 101-96’lık skorla geçmeyi …