Güncel Haberler

NBA Yaz Ligi: Portland, New York’u Yenip Şampiyon Oldu

NBA Yaz Ligi‘nin final maçında Portland Blazers, Las Vegas’ta karşılaştığı New York Knicks‘i 85-77’lik skorla yenerek şampiyonluğa ulaştı.

Blazers’dan Trendon Watford, NBA Yaz Ligi’nin MVP’si seçildi.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Blazers’da Trendon Watford 19 sayı, 7 ribaund, 2 asist, 3 top çalma ile öne çıkarken, Brandon Williams 22 sayı, 3 ribaund, 5 asist, Jabari Walker 14 sayı, 11 ribaund, 2 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Knicks cephesinde ise Quentin Grimes 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile etkili olurken, Miles McBride 17 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Jericho Sims 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Feron Hunt 10 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

New York, Cleveland’a Çemberi Göstermedi! (Cedi 0 çekti)

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 3. maçında New York Knicks konuk ettiği Cleveland Cavaliers‘ı …