Micic, Hedefinin Halen NBA Olduğunu Belirtti

Temsilcimiz Anadolu Efes ile beraber üst üste 2 kez Turkish Airlines Euroleague şampiyonluğu yaşarken arkarkaya 2 kez Final Four MVP’si seçilen Vasilije Micic‘in NBA gitmek istediği biliniyor.

Efsane Yunan oyuncu Printezis’in davetlisi olarak Syros Adası’nda düzenlenen sokak basketbolu turnuvasına katıkan Micic, Olympiakos’un yıldızı Vezenkov’un üstünden bulduğu son saniye şutuyla takımına maçı kazandırdı ardından da kendisine yöneltilen NBA hakkındaki sorulara yanıt verdi:

NBA hakkında hala düşünüyorum. Eğer gerçekleşirse, gerçekleşir. Gerçekleşmezse zorlamaya gerek yok. Şu anda anın tadını çıkarıyorum ve bu sene NBA’e gitmek için her zamankinden daha hazır hissediyorum, zamanı geldi. Ama NBA’e gidemezsem de Anadolu Efes ile kaldığım için mutlu olacağım.

Bildiğiniz üzere Sırp yıldızın NBA hakları Oklahoma City Thunder‘ın elinde ancak o play-off kalibresinde bir takımda oynamak istiyor ve haklarının takaslanmasını bekliyor. Her ne kadar Nuggets, Hawks, Bulls, Bucks gibi bu tanıma uyan takımlar onu istiyor olsalar Thunder ise haklarını kolaylıkla elden çıkarmak istemiyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.