Güncel Haberler

RESMİ: Brown, Kazan’dan Ayrıldı (Yeni adresi: Maccabi)

Rusya’nın işgali nedeniyle geride bıraktığımız sezonu tamamlayamadan Turkish Airlines Euroleague‘den ihraç edilen, gelecek sezon da Avrupa kupalarında mücadele edemeyecek olan VTB Ligi ekiplerinden Unics Kazan‘da bir ayrılık daha yaşandı.

Kulüpten yapılan açıklamayla Lorenzo Brown ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Amerikalı guardın yeni adresinin Maccabi Tel Aviv olması bekleniyor.

Amerikalı oyun kurucu hakkındaki analizimi sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

1.96 metre boyunda olan 31 yaşındaki Brown, geride bıraktığımız sezon Rus takımlarının Euroleague’den ihracına kadar olan bölümde 24 maçta ortalama 29.9 dakika süre bulurken 13.8 sayı, %32.2 3sayı, 3.6 ribaund, 6.1 asist, 1.5 top çalma istatistikleriyle mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Maccabi, Hapoel’i 2-1 ile Geçerek Şampiyon Oldu

İsrail Winner Ligi final serisi 3. ve son maçında Maccabi Tel Aviv konuk ettiği ezeli …