Güncel Haberler

Koç Ataman, Fenerbahçe Galibiyetini Değerlendirdi

ING Basketbol Süper Ligi final serisi 3. maçında Anadolu Efes konuk ettiği Fenerbahçe Beko’yu 103-92’lik skorla yenerek seriyi 2-1’e getirdi.

Karşılaşmanın ardından Anadolu Efes‘in başarılı koçu Ergin Ataman açıklamalarda bulundu:

Bugün daha iyi oynadık, kendi oyunumuzu oynadık. Fenerbahçe’nin ara ara yaptığı o agresif savunma bugün yoktu, dolayısı ile daha rahat oynayıp 103 sayı attık. Daha önce de söyledim biz şampiyon olacağız, şimdi onlar düşünsün. Ülker Arena’ya o kupayı bir kez daha kaldırmaya gideceğiz. Nasıl ki Fenerbahçe taraftarı saha avantajını kullandıysa bugün de bizim taraftarımız gayet centilmence, gayet sportmence, kimse ile alay etmeden, kimseye hakaret etmeden saha avantajını kullandı. Tüm taraftarımı kucaklıyorum, Allah herkese böyle taraftar nasip etsin.

Anadolu Efes Spor Kulübü

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …