Güncel Haberler

Olympiakos, Aris Engelini Farklı Geçti

Yunanistan Ligi 24. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Aris karşısında beklendiği gibi 89-67’lik skorla rahat bir galibiyete imza attı.

Bu sonuçla Kırmızılar 18. maçlarında 17. kez kazanırken zirveyi Pana ile paylaştı. Aris ise 20. maçının ardından 8 galibiyette kaldı ve 5. sırada yer aldı.

Olympiakos’da Giannoulis Larentzakis 18 sayı, 4-7 3sayı, 2 asist ile en skorer isim olurken, Tyler Dorsey 16 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Shaq McKissic 11 sayı, 2 ribaund ve Thomas Walkup 10 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Aris cephesinde ise Anthony Cowan 14 sayı, 5 ribaund, 9 asist ile öne çıkarken, Xeyrius Williams 12 sayı, 7 ribaund, 2 asist, Thomas Kottas 10 sayı, 4 ribaund ve Omiros Netzipoglou 10 sayı, 4 ribaund ile direnmeye çalışan diğer isilerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Lavrio Karşısında Terlemedi

Yunanistan Ligi 20. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Lavrio karşısında fazla terlemeden 84-63’lük skorla farklı …