Güncel Haberler

Bursaspor, Gran Canaria’dan Eli Boş Dönüyor

7DAYS EuroCup B grubu 14. hafta mücadelesinde temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor, konuk olduğu Gran Canaria‘ya dirense de 87-81’lik skorla kaybetmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Granca 10. galibiyetini elde etti ve averajla Valencia’nın önünde liderlik koltuğuna oturdu. Temsilcimiz ise 4 galibiyette kaldı ve 1 maç eksiğiyle 9. sırada yer aldı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

İspanyol ekibinden Artem Pustovyi 18 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaşırken, Dylan Ennis 16 sayı, 2 ribaund, Miquel Salvo 12 sayı, 2 ribaund, 2 asist, John Shurna 11 sayı, 2 ribaund ve Andrew Albicy 10 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Bursaspor cephesinde ise Derek Needham 17 sayı, 3 ribaund, Andrew Andrews 16 sayı, 2 ribaund, 5 asist, Onuralp Bitim 16 sayı, 6 ribaund, 3 asist, Dave Dudzinski 16 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve yeni transfer John Holland 8 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …