Güncel Haberler

Maccabi, Rishon Engelini Çok Rahat Geçti

İsrail Winner Ligi 19. hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv konuk ettiği Maccabi Rishon‘u 109-83’lük skorla çok rahat bir şekilde geçti.

Bu sonuçla Maccabi 11 galibiyetle ve 1 maç fazlasıyla 2. sırada yer alırken, Rishon ise 4 galibiyette kaldı ve son sırada yer almaya devam etti.

  1. çeyrek: 32-13
  2. çeyrek: 22-25
  3. çeyrek: 24-27
  4. çeyrek: 31-18

Maccabi’de Roman Sorkin 20 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Jalen Reynolds 19 sayı, 9 ribaund, 3 asist, Derrick Williams 12 sayı, Keenan Evans 10 sayı, 2 ribaund, 4 asist ve Scottie Wilbekin 10 sayı, 5 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Rishon cephesinde ise Anthony Brown 18 sayı, 6 ribanud, 4 asist, Tu Holloway 18 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Archie Goodwin 14 sayı, 3 ribaund, 4 asist ile direnmeye çalışan başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bologna, Maccabi’yi Yenerek Taraftalarının Yüzü’nü Güldürdü!

Turkish Airlines Euroleague 13. hafta mücadelesinde Virtus Bologna konuk ettiği Maccabi Tel Aviv karşısında etkili …