Telekom, Fransa’da Levallois’a Konuk Oluyor

7DAYS EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde temsilcimiz Türk Telekom, Paris’de Metropolitan Levallois‘ya konuk oluyor.

19 Ocak Çarşamba saat 22:30’da başlayacak ve Palais des sports Marcel-Cerdan’da oynanacak karşılaşmayı basketbol severler S Sport ekranlarından izleyebilecekler.

Temsilcimiz gruptaki 9 maçından 5 tanesini kazandı şuana kadar. Ancak şuana kadar evden uzakta oynadıkları 5 maçtan 4 tanesini kaybettiklerini, deplasman karnelerinin çok kötü olduğunu belirtelim. Geçen hafta da konuk oldukları Hamburg karşısında 94-74 ile ağır bir yenilgi almışlardı. Haftasonu ise BGL takımı ile mücadele eden Afyon’u konuk etmişler ve 135-85 ile rahat bir galibiyet almışlar ve moral bulmuşlardı. O maçta yeni transfer Terrell ilk kez forma giymiş, Perez de formasına kavuşmuştu. Böylece sakatlığı devam eden Harrison dışında eksikleri kalmadı.

Koç Collet yönetimindeki Levallois ise gruptaki 9 maçından 4 tanesini kazanabildiler. Bu sahadaki performansları ile çok iyi durumda, konuk ettikleri 4 rakipten 3 tanesini yenmeyi başardılar. Son maçlarında ise deplasmanda Lietkabelis’e 96-89 ile kaybetmişlerdi. Ardından da liderlik koltuğunda oturdukları Pro A’daki derbi maçında konuk oldukları Paris’e 83-78 ile kaybettiler sürpriz bir şekilde. O maçta Halilovic 22 sayı, 9 ribaund, Hunter 21 sayı, 9 ribaund ve Cummings 16 sayı, 3 ribaund, 7 asist ile ayakta kalan isimler olmuşlardı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.